Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Sprzedaż i wymiana

Trachycarpus Nanus

(1/1)

Wiechu:
[Sep 05 21:16:14] andres:możemy uprzejmie zapytać Wiecha, czy sprzedaje swoje nanusy

 Wiechu; Oddaje w dobre ręce, lub wymienia np. na północny  tesan lub bułgary. :)
A tak w ogóle w mniejszej donicy kiełkuje następny. Kilka sztuk mam zamiar zostawić dla siebie do dalszych testów; kilka dla rodziny i znajomych; reszta powiedzmy w tej małej donicy jest do oddania w dobre ręce  dla idei szerzenia palm w Polsce  plus kilka nasionek które mi zostały chyba 17 szt. Zostaje tylko kwestia dogadania się odnośnie kosztów przesyłki.

P.S. Dla zainteresowanych ; Odnośnie pory zbierania nasion na jakimś chyba; kanadyjskim forum; wyczytałem iż trzeba to zrobić przed przewidywanym spadkiem temperatury po niżej -7 st.C.

andres:
Mogę przyjąć 5 sztuk w ramach wymiany sztuka za sztukę (fortunei, o których piszesz + takil)
Każdy pokrywa koszty paczki (listu), którą nadaje.

Wiechu:
O.K. Umówmy się na priva i porozmawiamy o zabezpieczeniu roślin do wysyłki . Tak by nie ucierpiały w czasie wysyłki. ;)
Połączono: Wrzesień 07, 2014, 01:06:37  Czy ktoś jest jeszcze chętny na Tracycarpus Nanus? :)

Arche:
Witam,

Ja również chętnie kupie od Ciebie ze 3-4 sadzonki tej palmy.
 

mufasa:
Jesli jeszcze jakies zostaly to bylbym chętny. Jakby co to mam na wymiane alocasie calidore

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej