Uprawa palm i innych roślin. Ochrona zimowa. > Inne rośliny

Lagerstroemia indica

(1/32) > >>

WASHI:
No dobra smutasy ponieważ widzę że nadchodzi załamanie nerwowe i koszmary arktyczne to muszę wrzucić coś pozytywnego z nad polskiego "zimnego" Bałtyku.
Oto fotki lagerstoemii która jest przecież rośliną bardzo wymagającą jeśli chodzi o ciepło i słońce, nieprawdaż.
Ona sobie nic nie robi z tego że słońca jak na lekarstwo i temperatury jedynie około +20C.
Pierwsza fotka z 19.07.2011



Druga fotka z 24.07.2011



No chyba że to jest jej ostatnie tchnienie przed ...śmiercią ale chyba aż tak źle nie będzie. ;D

Marcin D:
WOW , super.
Pokaż jeszcze swoje palmy zanim je zamrozi. ;) To już w ogóle będzie pięknie. :)
Washi a tyle min miałeś?

WASHI:
moje minimum to +13,4C

greg:
W ramach weekendowych porządków na forum wydzieliłem posty o lagerstroemii do nowego wątku.

WASHI. Twoja roślina faktycznie pięknie kwitnie. Jednak, tak na dobrą sprawę, dopiero w przyszłym roku przekonamy się co do kwitnienia. Teraz to jej kwiaty były jeszcze napędzane klimatem miejsca skąd do Ciebie przyjechała. I nie ma tu na myśli Będzina.

WASHI:
Masz rację i zdaję sobie z tego sprawę.
Lato prawdy będzie za rok.O ile w ogóle przetrwa do lata ;)
Ale postaram się zadbać o to aby przeżyła i agrowłókninę potrzymam na niej dłużej tak myślę do początków kwietnia to może to przyspieszy wzrost.Podobnie jak ty zrobiłeś z osłoną na phoenixa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej