Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Kącik fotograficzny

Wyspy prowincji Krabi

(1/1)

superstar:
Wynająłem tradycyjną tajską łódź motorową i w ciągu dwóch dni zwiedziłem archipelag wysp Koh Hong oraz Ko Po Da Nok.
Niech obraz przemówi.
https://www.youtube.com/watch?v=ce2w91yUUhg

















andres:
Piękne miejsca.
Jeżeli chcesz poczytać współczesnego Fiedlera, który pisze o obecnej Amazonii to polecam książkę Sumienie Amazonii, której autorem jest Arkady Radosław Fiedler.
Obecnie przebywa na kolejnej wyprawie i za 2 lata pewnie ukaże się kolejny tytuł.

superstar:
Swego czasu duet Arkady Fiedler i Marek Fiedler napisali książkę o tematyce indiańskiej i powiem szczerze nie byłem zachwycony ich narracją. Może Radosław ma inne pióro.

 

wooli:
Zbigniew, wspaniale widoki,rybki t.eż. Tymi skalnymi monumentami jakby unoszącymi się nad morzem chyba inspirowali się tworząc Avatara. Dobrze, że pokazałeś się na końcu, bo już wątpiłem, że tam byłeś ;)

Dobranoc:

--- Cytat: superstar w Styczeń 03, 2019, 09:10:55   ---Swego czasu duet Arkady Fiedler i Marek Fiedler napisali książkę o tematyce indiańskiej i powiem szczerze nie byłem zachwycony ich narracją. Może Radosław ma inne pióro.
--- Koniec cytatu ---
Miałam wątpliwą przyjemność zapoznać się z fragmentami. Pomijając styl (jak dla mnie to trąci bajkopisarstwem), nie wytrzymuje konfrontacji z rzeczywistością.


--- Cytat: wooli w Styczeń 11, 2019, 22:23:40   ---Tymi skalnymi monumentami jakby unoszącymi się nad morzem chyba inspirowali się tworząc Avatara.
--- Koniec cytatu ---
Ponoć inspiracją był Zhangjiajie National Park w Chinach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej