Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Kącik fotograficzny

Kenia 2018-podróż marzeń?

(1/2) > >>

wooli:
        Wyjazd do egzotycznego tropikalnego kraju chodził mi po głowie od dawna. Odkładałem go na bliżej nie określoną przyszłość z różnych powodów; finansowego, oporu żony /obawiała się malarii, cholery itp./ Aż w końcu bez większego planowania przy szukaniu ofert trafiła się okazja "tanich" wczasów w Kenii...   
        Liczyłem na odmianę od już nieco monotonnych dla mnie europejskich kurortów. Nie zawiodłem się, zachwycona też była Ewa. Trochę fotek;

Plaża i otoczenie hotelu;




























































Taj palmy mam kilka nasion wielkości jabłka, małpy ogryzały nasiona na palmie i upuszczały, muszą być dojrzałe





małpka przy konsumpcji





Zaprzyjaźniłem się też z ogrodnikiem hotelowym Ramą



i mogłem próbować kokosy prosto z palmy








zawierząt przy hotelu było dużo

















Mam nadzieję, że nie za dużo zdjęć, a to tylko drobna część z hotelu i plaży. Przede mną jeszcze wybór zdjęć z safari, Mombasy i wioski kenijskiej.  Zdjęcia w najbliższych dniach.   

andres:
Piękne palmy, na zdjęciu z kokosem wyglądasz jakbyś sam był tubylcem.
Pasujesz do tego miejsca.

klex:
Przepięknie. Mnie się szczególnie podobają korzenie powietrzne na dwóch fotografiach, kiedyś zmuszałem mojego fikusa retusa aby puścił takie. Udało się , z czasem zgrubiały do średnicy ołówka.

Ps. nie słuchaj, wcale nie wyglądasz na tubylca.
Zbyt blady jesteś  :chichot:

Araukar:
Waldku łezka się kręci ,prawie 6 lat jak tam z żonką byłem i u Masajów  w  wiosce byłem

Marcin D.:
Dziękuję za zdjęcia. Czekam także na jakiś dłuższy tekst.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej