Uprawa palm i innych roślin. Ochrona zimowa. > Opisy i testy sprzętu

Rejestratory temperatury

<< < (2/2)

andres:
Jakieś 2 lata temu Greg zbierał zamówienie i kupiliśmy (Greg, Artur, ja i ?) rejestratory temperatury firmy Termoprodukt

Mój rejestrator Smart przez ponad rok był zakopany w ziemi, ale po wyjęciu nie zdołałem nic z niego odczytać, bo bateria była rozładowana.
Mimo wszystko kupiłem kolejny rejestrator, tym razem Termio25



Ceny rejestratorów nie są, aż tak bardzo wysokie, ale koszt pojedycznego rejstratora podwyższa konieczność dokupienia czytnika na USB (73 pln).
Czytnik od Smart niestety nie pasował do nowszej wersji produktu

Zaletą rejestratora Termio25 jest czujnik na 1 m kablu oraz wyświetlacz, na którym można odczytać bieżące i maks/min temperatury.
Poza tym można eksportować dane, robić wykres w dołączonym programie.
Ma on mi służyć do monitorowania temperatury w budce bez konieczności zaglądania do środka.

Smart posłuży mi do rejestrowania temperatury przy gruncie w pobliżu tej osłony.
Jest to stanowisko oddalone od domu, więc nie mogę tam włożyć czujnika KlimaLogg Pro.

Arche:
Ja też zakupiłem, ale do tej pory leży w szafie. Niestety nie znalazłem czasu aby się nim pobawić. Może w tym roku się uda ;)

Polish king bamboo:

--- Cytat: andres w Styczeń 07, 2016, 14:45:22   ---Jakieś 2 lata temu Greg zbierał zamówienie i kupiliśmy (Greg, Artur, ja i ?) rejestratory temperatury firmy Termoprodukt..................................

--- Koniec cytatu ---
Tą czwartą osobą to Washi.

Arche:
Andres, na stronie producenta nie widzę programu do rejestratora Smart, wiesz może skąd mogę go ściągnąć?

andres:
To jest chyba ten od Termio i Termio Plus,
Ja go mam w wersji 4.3, a tu jest 4.6.
Jest prosty i mały. Jak nie zadziała wyślę Ci e-mailem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej