Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Kącik fotograficzny

Rumunia - zdjęć kilka

<< < (2/4) > >>

lewiatan1975:
Hunedoara i zamek:













OK na razie starczy zdjęć... Zapraszam do Rumunii 8)

Sev, byłem w Brașov, Hunedoara, Cluj Napoca, Sibiu,  Târgu Mureș, Sebeș, Timișoara, Târgovişte... gdzie jeszcze powinienem pojechać?

---

Poprawiłem linki z fotosika z med na gen. Zdjęcia są dzięki temu nieco większe.
greg

sev:
Jako ciekawostkę mogę dodać, że kopia zamku Hunedoara (Vajdahunyad) a właściwe jego fragmentu znajduje się w Budapeszcie ;)


Jak chcesz zaliczyć wszystkie 7 grodów Siedmiogrodu to zostały Ci jeszcze: Schäßburg (Sighișoara), Mediasch (Mediaş) i Bistritz (Bistriţa) ;)

lewiatan1975:
A więc tylko Bistrita została do odwiedzenia. Sighișoara i Mediaş widziałem... Dzięki za informacje.

P.S. Jak będziesz w Braşov to daj znać. to 80 km od mojego domu. Może się zobaczymy...

greg:
Bardzo dziękuję za ciekawie zdjęcia. Widoki są naprawdę bardzo ładne.
Moja ciotka, która już kawał Europy zwiedziła była w Rumunii ze dwa lata temu. Wróciła zachwycona widokami i zabytkami.

Mam tylko jedną wielką prośbę na przyszłość.
Takie ładne zdjęcia powinny zostać zaprezentowane bardziej godnie. ;) Ewentualnie polecam Picasa, która pozwała banalnie manewrować rozmiarem zdjęcia i to nawet już po wrzuceniu go na hosting.

lewiatan1975:
Zdjęcia pozamieniane na "bardziej godne" rozmiary zgodnie z sugestią. dodam jeszcze od siebie jedno nowe - ot Karpaty:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej