Działy organizacyjne > Regulamin

Zmiany w Regulaminie forum

<< < (2/2)

WASHI:
Andres

--- Cytuj ---jeżeli nie ma pojęcia o palmach, natomiast ma wiele pytań to może pisać w jednym, swoim temacie
jeżeli ktoś będzie chciał mu pomóc to odpisze

--- Koniec cytatu ---
Powiem szczerze że to jest jakieś rozwiązanie aby był wilk syty i owca cała ;)

Greg
Przeczytałem i przekonałeś mnie.
Nie uważam tez że kogokolwiek skrzywdziłeś i potwierdzam-forum ma bardzo wysoki poziom.

Dajcie mi znać jak będziecie uważali że powinienem założyć swój własny temat, mi to trudno ocenić ;D

amorphophallus:
Witam  :)
Ostatnio jak pewnie zauważyliście nie mam za wiele czasu na uczestniczenie w życiu naszego forum. postaram się to jakoś nadrobić w końcówce miesiąca. zapoznałem się z nowym regulaminem i powiem że osobiście bardzo przypadł mi do gustu. Można by umieścić sugestię w stylu że "zaleca się odpowiadanie na wszelkie ogłoszenia użytkowników w kwestii wymiany bądź sprzedaży roślin z ich kolekcji poprzez wiadomości prywatne" wtedy pod ofertą wymiany jakiejś rośliny nie tworzył by się ciąg postów w stylu "ja chętny" "mogę ci zaoferować....." "czy jeszcze masz" powinny tego typu wiadomości usunąć się w sferę prywatnej rozmowy.
Taka moja sugestia ;)

greg:
Z uwagi na sobotni incydent na czacie nowelizacji ulega regulamin. Chodzi mi o treści, które czujnie zostały skasowane przez Andresa.

Ponadto w związku z zaistniałą sytuacją informuję, że to koniec mojego patrzenia przez palce na wulgarne słowa pojawiające się na czacie.

W § 4 Obowiązki Użytkowników punkt 4 w otrzymuje brzmienie:


--- Cytuj ---4. W szczególności zabronione jest umieszczanie treści, które:
a. stanowią naruszenie obowiązującego w Polsce prawa,
b. stanowią naruszenie powszechnie przyjętych norm społecznych i obyczajowych,
c. zawierają słowa uznawane za wulgarne lub obraźliwe,
d. znieważają grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej,
e. stanowią ataki ad personam pod adresem innych Użytkowników,
f. stanowią tzw. „teorie spiskowe”.
--- Koniec cytatu ---

Dodany został punkt:


--- Cytuj ---d. znieważają grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej,
--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej