Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Teleport

Linki z czatu

<< < (2/4) > >>

Biedny Miś:
Andres czy to jest w Bretanii?

Araukar:
To jest na południu Bretanii nad samym morzem.
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cp=9&gs_id=s&xhr=t&biw=911&bih=384&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bpcl=35277026&wrapid=tljp1350102738810016&q=finistere&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x4816cc717f347f47:0x30ca5cd36df2730,Finist%C3%A8re,+Francja&gl=pl&sa=X&ei=3u54UIznNYfbtAbD_YD4Dw&sqi=2&ved=0CDYQ8gEwAw
mieścinka Concernau

Marcin D:
Generalnie wole trachy, ale ten phx jest absolutnie fantastyczny. Takie pierzaste to mi się podobają. Niskie i bujne. Wooli i Greg już niedługo takie będą mieć. Wooli z podgrzewaniem gruntu to może już całkiem niebawem. 

greg:
Marcin, pokazywałem ten link na czacie, ale nie wiem czy widziałeś. To zdjęcie zrobiłem 8 lat temu na Jeziorem Garda w miejscowości Riva del Garda. Ten daktylowiec też jest niski i bujny. Piękny. Tylko jak takiego zabezpieczyć? ::-?

greg:
Andres, nie mogłem się powstrzymać. ;) Tak swoją drogą to niezły ten trach.


--- Cytuj ---PARADISO
Perde il controllo della sua auto e finisce contro una palma

PARADISO - Incidente della circolazione verso le 18.00 a Paradiso. Un automobilista a bordo di una Fiat Punto immatricolata in Italia proveniente dall'autostrada A2 e diretto verso Paradiso, per cause ancora da stabilire, ha perso il controllo del mezzo andando a finire contro una palma sul bordo della strada.

Dalle notizie ancora frammentarie non si conoscono ancora le condizioni di salute dell'automobilista.
--- Koniec cytatu ---

Źródło: Ticinonline


--- Cytuj ---PARADISO
Stracił kontrolę nad swoim autem i najechał na palmę

PARADISO - Wypadek drogowy około 18.00 w Paradiso. Kierowca Fiata Punto zarejestrowanego we Włoszech jadący od strony autostrady A2 w kierunku Paradiso z nieznanych jeszcze powodów stracił kontrolę nad autem i wjechał w palmę rosnąca na poboczu.

Z fragmentarycznych jeszcze informacji nie jest jeszcze znany stan zdrowia kierowcy.













--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej