Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Hyde Park

Czy polskie plaże są najpiękniejsze na świecie?

(1/6) > >>

Araukar:
Uważam i to podkreślę że nasze bałtyckie plaże biją na łeb i szyję wszystkie inne na całym świecie . Nie jest to tylko moja opinia , ale paru znajomych którzy mają nieco grubsze portwele i którzy zwiedzili troszkę więcej aniżeli ja potwierdzają moją tezę. Mówimy tu o plażach nie o klimatach i infrastrukturach około plażowych.

greg:
Absolutnie nie twierdzę, że są brzydkie, ale w stwierdzeniach, że biją na łeb i szyję wszystkie inne na całym świecie pobrzmiewa mi jakiś lokalny patriotyzm. IMO są tak samo ładne jak wszystkie inne plaże, które są ładne. Cóż w nich tak szczególnego? Nie rozumiem? Bo są nasze, polskie...?

Araukar:
Grzegorzu nasze bałtyckie plaże są najładniejsze na świecie i to nie jest tylko moja opinia .Jestem patriotą chociaż wiem że to słowo troszkę się zdenominowało  ( mam 50 lat ). Niemniej twierdzę że nasz chłodny Bałtyk ma jedne z najpiekniejszych plaż.

WASHI:
Są szerokie (oczywiście są wyjątki), generalnie bez kamieni i różnego rodzaju patyków i mają cudny drobny biały piasek.
Oj trzeba się naszukać i ostro pojeździć po świecie aby natknąć się gdzieś na równie ładną plażę.

greg:
Piotrze, czyli są najładniejsze, bo są najładniejsze. Jakbyś nie zauważył to mielimy kołami w miejscu. :)

Mnie one również się podobają czemu dałem wyraz. Jednak wciąż twierdzę, że to tylko subiektywna opinia.

---

WASHI, to ja mam takie niewinne pytanko. Od kiedy to gradacja piachu jest wyznacznikiem „ładności” plaży? I na ilu plażach mierzyłeś grubość piasku i gdzie mogę się zapoznać z Twoimi pomiarami? :)

---

Panowie. To czy coś jest ładne czy nie, to jest raczej indywidualna sprawa. Tego nie da się zmierzyć tak jak np. szerokości plaży. Każdy przez pryzmat swojego jestestwa ocenia to inaczej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej