Uprawa palm i innych roślin. Ochrona zimowa. > Wysiewanie nasion, fizjologia roślin

Wysiewanie bananowców

<< < (4/29) > >>

amorphophallus:
Biedny Misiu przecież wiesz że jak się powiedzie kiełkowanie to Cię nie zostawimy, a raczej o tobie nie zapomnimy  :) tak jak i o Andresie żeby w swojej kolekcji miał też standardowego e.v oprócz tego z Ugandy (choć nie wiem czy czymś oprócz pochodzenia się różni ) ale tego się dowiemy jak urosną  :)

greg:
Nie każdy ma zacięcie do kiełkowania. Zwłaszcza jeśli przedtem tego nie robił.

Suma sumarum postanowiłem, że ja spróbuję skiełkować sam. Dam nasiona do jakiegoś pojemnika i będę ogrzewał je żarówką. Jeśli będę miał nadwyżki to bez problemu się podzielę.

amorphophallus:
nie wiem jak na naszym forum są sygnalizowane PW bo jeszcze żadnej nie dostałem  :) ale informuje że dziś w dzień takie PW wysłałem do Andres72 i Biednego Misia

Biedny Miś:
dostałem priv od ciebie , ale wygląda to tak jakbym dostał od Grega, bo w jego prywatnego emaila przyszedł

greg:
@Biedny Miś

Juto składam zamówienie na nasiona. Czy mam Cię w nim uwzględnić? Czy może wolisz założyć, że skuteczność kiełkowania będzie na tyle duża, że będą jakieś nadwyżki? Z mojej strony nie będzie żadnego problemu aby ewentualnymi nadwyżkami siewek się podzielić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej