Hyde Park - Linki - Klimat - Handel > Kącik fotograficzny

ogrodowa wścibska wiewióra ;)

(1/3) > >>

amorphophallus:
nio to z serii zdjęcia z naszych ogrodów ja zamieszczam zdjęcie z sprzed 2dni z pogranicza domu i ogrodu hehe  ;D
wiewiórka ta spędziła ponad 30min na parapecie obserwując jak się kręcę w pokoju. widuje ją od jesieni ale pierwszy raz zainteresowała się obrazem zza okna


Biedny Miś:
To najfajniejsze zdjęcia wiewiórki jakie widziałem. Ta wiewiórka wygląda jakby myślała po ludzku. Szczególnie to drugie zdjęcie jest SUPER. Pokazałam zdjęcia szanownej małżonce, powiedziała,że ta wiewióra musi być sztuczna :)

amorphophallus:
hehe to mogę zapewnić twoją małżonkę że jest najprawdziwszą wiewiórką która jak mnie widzi na żywo a nie za szybą to od razu ucieka :)

greg:
Daj spokój. Wstawiłeś jakiegoś pluszaka i myślisz, że damy się nabrać. ;) Na plus możemy Ci policzyć tylko to, że nie posłużyłeś się zabawką zrobioną w Chinach. Ten wiewiór jest za dobrze zrobiony jak na chińską produkcję. ;)

andres:
Najwięcej wiewiórek w życiu widziałem w Łazienkach w Warszawie.
Zagęszczenie jest niesamowite, jedzą dosłownie z ręki, pozwalają się zbliżyć na kilkadziesiąt cm, podchodzą do siedzących, itp.
Oczywiście nie za darmo ;)
Może przez to są trochę nienaturalne, ale dla osób żyjących w wielkim mieście to chyba wielka frajda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej