Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Forum SMF zostało uruchomione!

Licencja rejestracji

Przeczytaj zanim się zarejestrujesz:

dla gości dostępny jest dział Zadaj pytanie. Nie musisz się rejestrować by móc w nim pisać.

Jeśli nie jesteś zainteresowany uczestniczeniem w życiu forum i chcesz jedynie uzyskać odpowiedź na nękający Cię problem to proszę o skorzystanie z możliwości zadania pytania w tym właśnie dziale.

Zależy nam na tym by rejestrowały się wyłącznie osoby, które chcą zostać z nami na stałe.

Dział ten jest przeznaczony również dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z palmami lub innymi roślinami. Wszelkie pytania dotyczące podstaw uprawy proszę zadawać w tym właśnie dziale.

Jeśli chcesz do nas dołączyć proszę o zapoznanie się z Regulaminem i przejście do kolejnego akapitu.
Rejestrując się na forum „PALMY W POLSCE” oświadczasz, że znasz jego Regulamin oraz zobowiązujesz się do jego przestrzegania. Mimo tego, iż regulaminy nie są chętnie czytane bardzo proszę byś zapoznał się przynajmniej z § 4 i § 5. Dzięki temu poznasz najważniejsze zasady panujące na tym forum.

W przypadku problemów z rejestracją proszę o kontakt na adres grzegorzKpiaskowski@gmail.com. W miejsce wielkiej litery K w prefiksie należy wstawić kropkę.

Za chwilę, aby się zarejestrować, zostaniesz poproszony o podanie odpowiedzi na trzy proste pytania. Stanowią one zabezpieczenie przed botami spamerskimi.